Veselībai, spēkam un imunitātei

Padariet iepirkšanos vienkāršu un ērtu!
Pasūtiet VitirON™ D3 Olive SUN ar piegādi mājās neatkarīgi no jūsu dzīves vietas Latvijas teritorijā.

PIRKT > VitirON™ D3 Olive SUN

VitlrON™ D3 Olive SUN

1000IU, 2000IU, 4000IU Uztura bagātinātājs

Mutē izsmidzināms aerosols
Neto masa: 10 ml -100 dienām
Ar dabīgu apelsīnu garšu

Ir atklāts, ka lielākajai daļai organismā esošo audu un šūnu ir D vitamīna receptori (tostarp smadzeņu, prostatas, krūšu un resnās zarnas audi, kā arī imūnā atbildē iesaistītās šūnas), kas palielina D vitamīna nozīmi. Tas palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību, normālu muskuļu un imūnsistēmas darbību, kā arī tas nepieciešams bērniem normālai kaulu augšanai un attīstībai.

VitirON™ D3 Olive SUN ir uz olīvu eļļas bāzes veidots produkts, kas nodrošina tā labāku uzsūkšanos un biopieejamību, salīdzinot ar D vitamīnu uz citas bāzes. Tam ir lieliska apelsīnu garša, kas maskē olīvu eļļas garšu.

VitirON™ D3 Olive SUN ir D vitamīns lielā devā, ir pieejami 3 stiprumi: 1000 SV, 2000 SV un 4000 SV. Izvēlieties sev piemērotāko stiprumu ātrākai un efektīvākai D vitamīna līmeņa palielināšanai.

VitlrON™ D3 Olive SUN aerosola veidā nodrošina ātrāku D vitamīna uzsūkšanos, nekā lietojot tabletes vai par 50% labāku uzsūkšanos, salīdzinot ar mīkstajām želatīna kapsulām. Aerosols īpaši veidots, lai D vitamīns nokļūtu tieši asins plūsmā, apejot gremošanas sistēmu. Aerosola forma ir arī daudz piemērotāka un tai ir būtiskas priekšrocības, lietojot to cilvēkiem ar traucētu uzsūkšanos un cilvēkiem ar malabsorbciju.

VitirON™ D3 Olive SUN priekšrocības

D vitamīna nozīme

Atbilstoša šī vitamīna lietošana ir svarīga gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Šis vitamīns ir būtisks normālai kaulu un zobu attīstībai un augšanai bērnu un pusaudžu vecumā, un tas palīdz uzturēt kaulu veselību pieaugušajiem un gados vecākiem cilvēkiem.
D vitamīns nepieciešams efektīvam kalcija uzsūkšanās procesam, tas regulē kalcija un fosfora vielmaiņu, palīdzot uzturēt normālu kalcija un fosfora koncentrāciju serumā, un veicinot normālu kaulu mlneralizācljas procesu.
Ir pieejami plaši pierādījumi, ka D vitamīns palīdz uzturēt normālu muskuļu darbību, veicina normālu Imūnsistēmas darbību un tam ir īpaša loma šūnu dalīšanās procesā.

Olīvu eļļas nozīme

D vitamīns ir svarīgs taukos šķīstošs vitamīns - tas nozīmē, ka tas šķist taukos un eļļās. Šis produkts uz olīvu eļļas bāzes garantē labāku D vitamīna uzsūkšanos un biopieejamību.

Kādos gadījumos D vitamīns ir nepieciešams?

Dažu pētījumu dati liecina, ka vairāk nekā 80% populācijas mūsu platuma grādos trūkst D vitamīna ziemā un aptuveni 30% - vasarā. Tādējādi, ja D vitamīns ādā neveidojas pietiekamā daudzumā, ir ieteicamsto lietot papildus visu gadu.
Šis vitamīns ir nepieciešams jebkurā vecumā: bērniem sākot no dzimšanas, pieaugušajiem, sievietēm grūtniecības laikā un barojot bērnu ar krūti. Padzīvojušiem cilvēkiem ir īpaši svarīgi papildus lietot D vitamīnu (samazinātas šī vitamīna veidošanās ādā un uzsūkšanās zarnās dēļ), kā arī cilvēkiem ar lieko svaru {samazināta D vitamīna biopieejamība tā nogulsnēšanās dēļ organisma taukos).
Eiropas Pārtikas nekaitīguma iestāde (EFSA) Ir konstatējusi, ka ieteicamā deva, kas droši lietojama 1 līdz 10 gadus veciem bērniem, ir 2000 SV (50 pg), bet mazākiem bērniem nevajadzētu lietot vairāk nekā 1000 SV (25pg) dienā. Ir pieradīts, ka 4000 SV (100 pg) D vitamīna dienā ir maksimālā deva, kas droši lietojama pieaugušajiem un bērniem no 11 gadu vecuma. Šī pati deva ir droši lietojama sievietēm grūtniecības laikā un barojot bērnu ar krūti.

VitlrON™

enerģijas avots visai ģimenei!

Līdzsvarots vitamīnu un minerālvielu komplekss pieaugušajiem un bērniem. Katra forma rūpīgi veidota, ņemot vērā lietotāju vajadzības, lai nodrošinātu ātru un maksimālu vitamīnu un minerālvielu uzsūkšanos, kā arī augsti efektīvu sastāvu pacientu imunitātes, fiziskā un vispārējā veselības stāvokļa, un augsta enerģijas līmeņa uzturēšanai.

VitlrON™ D3 Olive SUN

enerģijas avots visai ģimenei!

D3 vitamīns ar augstu uzsūkšanās pakāpi aerosola veidā. Dabiskas olīveļļas bāze, kas nodrošina labāku uzsūkšanos, nekā lietojot tabletes, vai par 50% augstāku uzsūkšanos, salīdzinot ar mīkstajām želatīna kapsulām. Ar lielisku apelsīnu garšu, kas maskē olīvu eļļas garšu.

Augsta D3 vitamīna deva katrā izsmidzināšanas reizē. D3 vitamīns palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību, normālu muskuļu darbību, veicina normālu imūnsistēmas darbību, kā arī tas nepieciešams normālai kaulu augšanai un attīstībai bērniem.